Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu, alanında uzman hukukçular tarafından kurulmuştur. Pratik ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile geniş bir yelpazede müvekkil odaklı hizmetler vermektedir. Uyuşmazlıklar yaşanmadan önce önleyici hukuk danışmanlığı ile müvekkillerinin işlerini, zamanlarını ve gelirlerini korumaya özen göstermekte, uyuşmazlıklarda da yasal çerçevede çözümler üretmektedir.

Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu, başarılı ve dinamik avukat kadrosu ve alanında uzman danışmanlarıyla çalışmalarına devam ederken, hukuk alanında gelecek vadeden genç avukatları da bünyesinde yetiştirerek hem takım arkadaşları ihtiyacına hem de hukuk dünyasının yetişmiş insan ihtiyacına yatırım yapmaktadır. Hukuki süreçleri, değişiklikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek çağın gerekliliklerine hızlı bir şekilde adapte olmak Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu’nun öncelikleri arasındadır.

Tüm Türkiye’de hukuki süreçleri takip etme yeterliliğine sahip ekibiyle, Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu hem ulusal hem de çokuluslu şirketlere nitelikli, pratik ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu; Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İlaç ve Sağlık Düzenlemeleri, Rekabet Hukuku başta olmak üzere önleyici hukuk, danışmanlık ve uyuşmazlık çözümleri konularında müvekkillerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.