Anasayfa Ekibimiz Av. Gökçe Ayteş
Av. Gökçe Ayteş

Kıdemli Avukat

Gökçe Ayteş, kariyeri boyunca ticaret hukuku, şirketler hukuku, veri gizliliği, iş hukuku ve uyumluluk konularında tecrübe kazanmıştır. Bu konularda müvekkillerinin günlük iş ve işlemleri konusunda danışmanlık yapmış olmakla birlikte kurumsal belgelerin ve çeşitli ticari sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi ve incelenmesi konularında müvekkillerine destek sağlamıştır. Kendisi aynı zamanda kurumsal yönetim, kişisel verilerin korunması, iş hukuku, rekabet hukuku ve yolsuzlukla mücadele konularında müvekkillerinin mevzuata uyum süreçlerini yürütmüştür.

Gökçe Ayteş bilişim teknolojileri, tekstil, güneş enerjisi, madencilik, lojistik, güneş enerjisi de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yabancı ve yerli müvekkillere danışmanlık sağlamıştır. Aynı zamanda bir Japon şirketinde başta ticaret ve şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, veri gizliliği ve uyumluluk ile ilgili hususları koordine ederek şirket avukatı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 

Gökçe Ayteş’in Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu’ndaki çalışmaları ticaret hukuku, şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, kişisel verilerin korunması, rekabet hukuku ile ilaç ve sağlık hukuku üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Diller

Türkçe

İngilizce

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi

İstanbul Üniversitesi, Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Programı (Devam ediyor.)

İş tecrübesi

2018 - 2020: Panasonic Life Solutions Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2016 – 2018: Ketenci&Ketenci International Legal Practice